Petek Temizliği


Düzenli ve bakım yapıldığı zaman tam anlamı ile randıman veren petekler, temizliğinin de yapılması ile enerji tasarrufu da yapmaktadır. Özellikle faturaların düşmesi ve ısının tam anlamı ile ev ya da peteğin bulunduğu alana yayılması için aksatmadan yapılan petek temizliği Armi temizlik firmamızda mümkündür. Alanında profesyonel çalışanlar ile sektörde yer alan firmamızda aynı uzmanlıkta cihazlarda tercih edilmektedir. Hem bilgi hem de uzmanlık gerektiren petek temizliğinde yapılan işlem firmamızca uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Temizliği yapılırken bakımı da tamamlanan firmamızın tüm hizmetleri profesyonelliğe uygundur. Aynı zamanda radyatörlerinde bakımının yapılması ile kişilere maliyet açısından da kolaylık sağlanmaktadır.  Düzenli olarak yapıla petek temizliğinin avantajları;

Daha az fatura ödeme

Daha fazla ısı yayılması

Cihazın ve peteklerin daha uzun ömürlü olması şeklinde birçok kolaylık olabilmektedir.

Düzenli yapılan petek temizliği ile hem daha çok ısı hem daha az fatura da ev sahipleri için büyük avantaj anlamına gelmektedir. Armi temizlik firması alanında uzman kişileri bünyesinde bulundurarak ilk olarak peteklerin suyunu daha sonra petek içerisinde bulunan havanın boşaltılmasını sağlamaktadır. Bu sırada temizliği yapılan petekler tekrar uygun su ile doldurularak aktif hale getirilir. Petek temizliğinin yapımı sırasında özel karışımların kullanılması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Hem peteklerin geç kirlenmesini hem de petek içinde bulunan suyun iyi kalmasını sağlayan karışımda kullanım ömrünü uzatmaktadır.

İzmit Petek Temizliği

Uzmanlık gerektiren işlemlerden olan petek temizliği firmamızca en güvenli şekilde sunulmaktadır. Özel eğitim sonrası firmamızın bünyesinde yer alan ustalarda gerçekleşen İzmit petek temizliği için dikkat edilmesi gereken birçok alan bulunmaktadır. Bunun için evde yalnız olarak petek temizliğinin yapılması önerilmemektedir. Aşamalı olarak yapılan petek temizliğinde her zaman ilk iş kombinin kapatılmasıdır. Firma çalışanlarının da petek temizliği konusun da izlediği yollar;

Kapatılan kombi sonrasında tesisatlar da bulunan su boşaltılmalıdır. Bunun için banyoda yer alan tahliye vanaları kullanılmaktadır.

Suyum tam anlamı ile boşalmasının ardından kombi ve peteklerin bağlı olduğu boru bağlantısı birbirinden ayrılır. Böylece radyatörler tek başına kalacaktır.

Elimizde bulunan malzemeler ile peteklerin içine direkt olarak tazyikli su gönderilmektedir. Tekrar petek içerisinde temiz su akana kadar bu işlem devam etmektedir. Aynı zamanda bu işlem tüm peteklerde geçerli olarak yapılmaktadır.

Temizlik işlemi bittikten sonra kombide bulunan su borusu açılarak kombiye tekrar su gönderilir.

Tüm bu işlemler ustalar tarafından yapıldıktan sonra tekrar takma işlemi yapılır ve kombi çalışır hale getirilir.

Bu işlemlerin evde yapılması önerilmemektedir. Çünkü firmamız peteklerin temizliğinde özel kimyasal karışımı kullanmaktadır. Düzenli olarak firmamızca yapılan peteklerin kullanımları büyük avantajlı olarak aile bütçesine de katkı sağlamaktadır.

Profesyonel Petek Temizliği

Kurumsal firmalara yapılan temizliğin yanı sıra bireysel olarak evlere de temizlik hizmeti sunan firmamızda profesyonel petek temizliği söz konusudur. Her petek temizliği çalışmasında aynı özeni gösteren firma çalışanları maddi açıdan da evlere destek sağlamaktadır. Özel çalışma ve profesyonellik gerektiren petek temizliğinde firmamız kombi ve petekleri aynı anda temizleyerek kişilere ekstra iş bırakmamaktadır. Uygun fiyatlarda yapılan petek ve kombi temizliği aynı zamanda bakımında olmasını sağlamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlarda sunulan hizmetlerimizde önceden randevu almak da zaman sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Kocaeli ve İzmit merkezde bulunan tüm temizlik işlemleri için tercih edilen firmamız müşteri memnuniyetinden dolayı temizlik firmaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu açıdan yakın ilçe ve illere de temizlik hizmeti sağlayan firmamızda özellikle garantili çalışma söz konusu olmaktadır. Güvenilir olduğu kadar kaliteli hizmete de önem veren firmamıza erişim sağlamak için hem online hem de telefon numarasını kullanabilirsiniz. Daha çok randevu alma formunu dolduran müşterilerimiz daha hızlı sonuç alabilmektedir. Çalışma takvimine göre yapılan tüm temizlik hizmetlerinde kalorifer temizliği de bu takvime uygun olarak yapılmaktadır. Özel cihazlar ve uygun karışımlar kullanılarak yapılan yerinde petek temizliğinde en önemli aşama profesyonelliktir. El alışkanlığı ve sıklıkla yapılan petek temizliğinden ötürü firmamız bu konuda en profesyonel çalışmalarını sergilemektedir. Genel anlamda tüm temizlik çalışmalarında geniş çaplı bilgi almak içinde sayfamızda bulunan iletişim numaralarını tercih edebilirsiniz.